KLAUS SCHWAB GROZI PREZYDENTOWI BRAZYLII ZA ODMOWĘ PODPISANIA TRAKTATU PANDEMICZNEGO WHO !

Założyciel i dyrektor wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Klaus Schwab wystosował słabo zawoalowaną groźbę pod adresem prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro po tym, jak siłacz odmówił podpisania traktatu pandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

„Postawmy sprawę jasno: przyszłość nie tylko się dzieje. Przyszłość jest budowana przez nas, przez potężną społeczność – wy, tutaj, na tej sali. Mamy środki, aby narzucić ten stan [przyszłości] światu” – powiedział Schwab w filmie opublikowanym na Twitterze .

Przesłanie niemieckiego globalisty pojawiło się pośród uwag wygłoszonych przez Bolsonaro 15 maja. Przywódca portugalskojęzycznego narodu wyraził wyraźną odmowę Brazylii podpisania traktatu pandemicznego WHO, który przyznaje globalnemu organowi zdrowia nadrzędne uprawnienia pod pretekstem rozwiązywania problemów zdrowia publicznego .

(Powiązane: Oszałamiający plan opracowany przez Klausa Schwaba, założyciela Światowego Forum Ekonomicznego, aby przekazać globalistom kontrolę nad światem za pomocą pandemii COVID. )

„Brazylia nie wejdzie w ten [traktat pandemiczny]. Brazylia jest autonomiczna i nie da się w to wciągnąć, można o tym zapomnieć. Rozmawiałem już z naszym gabinetem ds. stosunków zagranicznych i jeśli ta propozycja pójdzie naprzód, nie będzie dotyczyła Brazylii” – powiedział Bolsonaro.

„Ponadto byłem jedynym mężem stanu, który nie przestrzegał polityki blokad. Powiedziałem, że musimy opiekować się osobami starszymi i osobami z chorobami współistniejącymi, a dzisiejsze badania poza Brazylią pokazują, że miałam rację”.

Podał brazylijski stan Sao Paulo jako przykład całkowitego niepowodzenia blokad w celu powstrzymania koronawirusa Wuhan (COVID-19).

„Sprawdź to: który stan w Brazylii zablokował się najbardziej? San Paulo. Który stan miał najwięcej zgonów na 100 000 osób? San Paulo. To znak, że miałem rację”.

Bolsonaro krytykuje wytyczne WHO dotyczące COVID-19
To nie był pierwszy raz, kiedy prezydent Brazylii skrzyżował miecze z globalnym organem zdrowia – co doprowadziło do tego, że Schwab skrytykował siłacza.

W październiku 2021 r. Bolsonaro i dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zajęli się reakcjami świata na pandemię COVID-19 i ich większymi skutkami. Obaj zasiedli w tym miesiącu podczas szczytu G21, który odbył się w stolicy Włoch, Rzymie.

Brazylijski przywódca zaczął toczyć kulę, pytając, czy globalne ciało zdrowotne zostało „wcześniej rozważone” przy wdrażaniu blokad i innych środków. „Na całym świecie są ludzie, którzy muszą pracować, aby się wyżywić” – zauważył, dodając, że „gospodarka upadnie”, jeśli blokady będą kontynuowane.

W odpowiedzi Tedros powiedział, że nie widzi potrzeby blokowania Brazylii ze względu na wysoki wskaźnik szczepień w tym kraju. Dodał, że blokady nie były już potrzebne, dopóki Brazylijczycy nadal noszą maski na twarz i właściwie myją ręce.

Bolsonaro zakwestionował również bezpieczeństwo szczepionek COVID-19, twierdząc, że „wielu, którzy otrzymali drugą dawkę, dostaje COVID-19. W Brazylii umiera wielu, którzy otrzymali drugą dawkę”.

Ale według Tedrosa zaszczepieni ludzie mogli umrzeć, jeśli mieli choroby współistniejące. „Szczepionka nie zapobiega COVID, ale zapobiega poważnym chorobom i śmierci” – dodał.

Tymczasem Schwab wspomniał o dwóch warunkach, które były konieczne, aby doprowadzić do Wielkiego Odrodzenia małżonków. Pojawiły się one w związku z odmową Bolsonaro współpracy z WHO w celu przyspieszenia globalistycznego programu.

„Po pierwsze, wszyscy działamy jako interesariusze większych społeczności, zamiast służyć wyłącznie własnemu interesowi. To właśnie nazywamy odpowiedzialnością interesariuszy. [Drugim] [warunkiem] jest to, że współpracujemy” – powiedział Schwab.

Zobacz, jak prezydent Brazylii Jair Bolsonaro odrzuca traktat pandemiczny WHO poniżej.

Ten film pochodzi z kanału Journaltv na Brighteon.com .

Klaus Schwab issues THREAT to Brazilian president for refusing to sign WHO pandemic treaty

źródło: https://gloria.tv/post/jgzAXDbkqdTE41WVyNwhvHnUL