O myślozbrodni – PiS kończy to, co zaczęła PO

Jerzy Milewski, lekarz i członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej, wiceprezes Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego,

„odnosi się do tezy zawartej w stworzonym przez siebie dokumencie, iż obecnie stosowana metoda powszechnej izolacji w obliczu epidemii koronawirusa jest błędem i nie doprowadza do zakładanych celów. Gość Radia WNET stwierdza, że nie ma szans zatrzymania transmisji SARS-CoV-2 w sytuacji, w której ok. 80% zarażonych przechodzi infekcję bezobjawowo, będąc tym samym poza wszelkimi działaniami systemowymi. Zdaniem lekarza przedłużająca się powszechna kwarantanna doprowadzi do skutków znacznie tragiczniejszych niż infekcja koronawirusowa. Będą nimi rozmontowanie państwa i zatrzymanie gospodarki”.

„Milewski uważa, że powszechną kwarantannę powinien zastąpić powrót do normalnego życia przy jednoczesnym odizolowaniu jedynie osób zagrożonych, do których zalicza jednostki z osłabionym układem immunologicznym”. /Rozmowa wnet.fm/

Pan Milewski powiedział oczywiście tylko tyle, co czyni go nadal względnie bezpiecznym w macierzystym środowisku PiS. Błędna strategia PiS w czasie rzekomej pandemii jest widoczna gołym okiem, lecz o tym, że covid-19 jest doskonałym narzędziem do wdrażania porządku NWO, o tym mówić i myśleć nie można. Ta myślozbrodnia należy do gatunku najgorszych win takich jak urojony antysemityzm i mowa nienawiści. Od NWO odżegnuje się i opędza jeden z najbardziej wyrafinowanych komentatorów, głosujący na PiS pan Witold Gadowski, a miliony wyznawców jedynej słusznej partii wylewają tony błota na Polaków, którzy zachowali jeszcze zdolność logicznego myślenia.

Fakt jest taki, widoczny gołym okiem, że nowy wirus jest wykorzystywany do urabiania niewolników. Niezależnie od tego, czy sam uciekł z laboratorium, czy został celowo rozsiany, czy przeszedł od zwierząt. Ponadto: zbyt dużo specjalistów ocenia go jako zmodyfikowanego.

O pewnych rzeczach ludzie po prostu wiedzą. Wiem od 20 lat o czipach i jednym pieniądzu i likwidacji gotówki w kontekście Apokalipsy Św. Jana. Wiem od 10 lat o zaplanowanych infekcjach i planach zaprowadzenia NWO. Seniorzy i ludzie z grupy ryzyka są przeznaczeni na śmierć.

PiS realizuje ten plan, bo zostawił ludzi z grupy podwyższonego ryzyka samych, bez opieki lekarskiej, bez ochrony. Odwoływane są zabiegi, skraca się czas hospitalizacji, nie ma dostępu do diagnostyki i leczenia, brakuje sprzętu. To jest konsekwencja tej polityki. PiS niszczy Służbę zdrowia od 5 lat. Robi to świadomie. Gdyby było inaczej zniósł by zbrodnicze limity ustalone przez NFZ.

Co będzie dalej? Reszta tępych niewolników ma żyć w nowym bardzo nowoczesnym Archipelagu Gułag mając cyfrowy dostęp do punktów lub impulsów, które zastąpią gotówkę. Przydział punktów będzie reglamentowany – dodawany za lojalność, manifestowaną poprawność światopoglądową lub zabierany za myślozbrodnie lub za zachowanie niezgodne z etykietą. Dziś robią to sądy karząc ludzi finansowo. Na zachodzie ten typ „sprawiedliwości”  stosuje się codziennie.

Włącz polskie napisy jeżeli potrzebujesz:

Do przepaści, ale w zgodzie z wytycznymi „starszych i mądrzejszych przyjaciół”

Premier Mateusz Morawiecki rekomendowany swego czasu na stanowisko premiera przez rabina Shmuley Boteach zapowiedział, że w związku z kolejnymi obostrzeniami epidemicznymi, będą zamykane sądy i urzędy państwowe. Wymownym jest fakt, że antynarodowi socjaliści w pakiecie o groteskowej nazwie „ratunkowy” proponują 70 mld zł dla banków, a tylko 7 mld dla Służby Zdrowia.

Wracając do kwestii kwarantanny. Potrzebują jej w wymiarze indywidualnym i dobrowolnym wraz z adekwatną opieką Służby Zdrowia przede wszystkie osoby z grupy ryzyka. Dziś tej opieki są pozbawieni.

za: https://www.ekspedyt.org/2020/03/26/pis-konczy-to-co-zaczela-po-o-myslozbrodni-i-niszczeniu-polski/?cn-reloaded=1