Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i bezpiecznego, legalnego mordowania dzieci [w ponoć] katolickim kraju!

W tym katolickim kraju, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia posłowie złożyli wniosek w sprawie ochrony życia nienarodzonych dzieci. Bo podobno prawicowy rząd przez ponad cztery lata prawa nie zmienił i nadal wolno mordować je przed narodzeniem. A mógł to zrobić, bo miał i ma samodzielną większość w Sejmie.

Oczywiście, usprawiedliwień jest całe mrowie. Przede wszystkim to geniusz Kaczyńskiego. Co prawda prawo jest dokładnie takie samo w tej kwestii, jak za PO, co wyznawcy PiS wówczas traktowali jako coś złego, ale teraz jest dobra zmiana.

Poza tym wiadomo, że o ile „silne państwo nie boi się mafii”, jak dumnie mówili politycy PiS, to jednak feministek już się boją. Bo odrzucenie „Stop aborcji” oficjalnie argumentowane właśnie było obaleniem rządu przez feministki.

Co prawda podobnych oporów nie było przy tzw. reformie sądów, ale ojtam ojtam.

Prawo do legalnego mordowania dzieci w podobno katolickiej Polsce wynika z podejrzenia, nie stwierdzenia choroby. Ale jest dobrze.

Rząd nie uchwalił żadnej ochrony dla dzieci nienarodzonych. Mimo tego, że posłowie już wcześniej składali wniosek w sprawie zgodności z konstytucją przesłanki eugenicznej. Społeczeństwo przyniosło też dwa projekty chroniące życie. „Stop aborcji” zostało uwalone głosami ponoć prawicowej, katolickiej i propolskiej partii PiS w październiku 2016 roku. „Zatrzymaj aborcję” zaś leży w zamrażarce.

Teraz jeszcze okazuje się, że niektórzy przedstawiający się jako „obrońcy życia” przekonują, że złożenie kolejnego wniosku w tej sprawie jest złe.

Tak więc w tak bardzo katolickim kraju pozostaje mi życzyć wesołych Świąt Bożego Narodzenia i bezpiecznego, legalnego zamordowania nienarodzonego dziecka. Widać Polacy nie mają z tym problemu, by głosować i wspierać dzieciobójców, a potem polecieć na pasterkę, wcześniej śpiewając kolędy o Dzieciątku Jezus, gdzie wzmiankuje się także złego – bo dzieciobójcę – Heroda.

za: wolna-polska.pl/wiadomosci/wesolych-swiat-bozego-narodzenia-i-bezpiecznego-legalnego-mordowania-dzieci-2019-12