WKRÓTCE NA CAŁYM ŚWIECIE …Obowiązkowe szczepienia – za odmowę 1 roku pozbawienia wolności …

w Indonezji!

Izrael stoi u progu podobnych represji

Indonezja planuje zaszczepić dwie trzecie ze swoich 270 milionów mieszkańców w ciągu następnych 15 miesięcy.
W przeciwieństwie do reszty świata, najpierw należy zaszczepić młodzież w wieku od 18 do 59 lat. Rząd wybrał również influencerów do pierwszej publicznej szczepionki skierowanej do młodszej publiczności.


41-letni Sebastian: „Popieram strategię szczepień przede wszystkim dla chłopców, bo to jest pokolenie, które musi przejąć kontrolę nad rozwojem kraju”.
W kraju, w którym najważniejszymi sprawami życia codziennego zajmują się telefony komórkowe, wysyłane są SMS-y informujące, kto i kiedy zostanie zaszczepiony. A potem nie powinieneś odmawiać – w przeciwnym razie grozi ci rok więzienia i grzywna w wysokości stu milionów rupii, co odpowiada 6000 euro .


IZRAEL. MINISTER ENERGII NA POSIEDZENIU RZĄDU 5 LUTEGO ZAPROPONOWAŁ UCHWALENIE USTAWY O PRZYMUSOWYCH SZCZEPIENIACH CAŁEJ POPULACJI.


W sytuacji, gdy kampania szczepień zwolniła, a zachorowalność na korona wirusa nadal rośnie, minister energetyki Yuval Steinitz zaproponował ustawę o przymusowych szczepieniach całej populacji.


Odniósł się do stanu wojennego, który zobowiązuje wszystkich obywateli do schodzenia do schronu podczas ostrzału.
W tym celu doradca prawny rządu, Avihai Mandelblit, zapytał: „Czy powinniśmy zastosować sankcje wobec każdego, kto ucieknie przed strzykawką? Albo posadzić na siłę na krześle i wstrzyknąć szczepionkę w ramię? ”
Na zdziwione pytania swoich kolegów, jak połączyć obowiązkowe szczepienia z demokratycznym reżimem w Izraelu, Steinitz powiedział, że nadzwyczajna sytuacja wymaga niezwykłych rozwiązań.

3rm.info