Boże Narodzenie 2021

Icon-Nativity-Mary-Kneels-1280x1739

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2021, życzymy Wam radosnych błogosławionych Świąt,  duchowego rozeznania i zdrowia, mocnego stania w Świętej Wierze Prawosławnej i nie poddaniu się ułudzie i pokusom świata tego.

Niech Nowo narodzony Jezus Chrystus błogosławi Was i wysłuchuje Waszych modlitw, aby świat mógł trwać jeszcze dalej i żeby zdążył się pokajać przed drugim przyjściem Chrystusa.

++++++++++++++++++++++++++++

aborcjaTen szczególny czas świątecznych dni pragniemy posolić myślą o czymś co chcielibyśmy wyprzeć z naszej pamięci i świadomości, myślą która zdaje się być w tak pięknie polukrowane święta niestosowna czy wręcz obrazoburcza.

To myśl o współczesnym Herodzie Aborcji który każdego roku dokonuje rzezi niewinnych dzieci, rzezi zbierająca niewyobrażalne żniwo każdego kolejnego roku, rzezi tym straszniejszej, że nie wykonywanej jak ongiś – za czasów Chrystusa – z rozkazu króla tyrana ale na osobistą prośbę matki!

Ponieśmy w naszych sercach pokajanie za tę straszliwą zbrodnię, którą niejednokrotnie dokonują nasze prawosławne siostry (i bracia) , nasi “chrześcijańscy” krewni, znajomi, sąsiedzi czy rodacy.

Ponieśmy nie tylko pokajanie i modlitwę ale także nasze osobiste apostolstwo wszędzie tam gdzie będziemy świętować przy Bożonarodzeniowych stołach nie obawiając się zepsucia sielskiej świątecznej atmosfery.

Wy jesteście solą ziemi, jeśliby zaś sól straciła smak, czymże ją osolić? Na nic się już nie nadaje, tylko by ją wyrzucić na podeptanie przez ludzi – Ewangelia Świętego Mateusza 5.13

Aborcje w 2015 roku:

Czytaj także:prawoslawnikatolicy.pl/telegonia-kara-nierzad-rozpuste

Więcej na: Wolna-Polska.pl

Opracowanie: PrawoslawniKatolicy.pl