POŻEGNANIE

Drodzy Czytelnicy portalu PrawoslawniKatolicy.pl

Nadeszła dla mnie pora by się z Wami pożegnać. Portal przekazuję, mam nadzieję, w Dobre Ręce. Obdarzcie proszę nowego redaktora na starcie dozą zaufania i wsparcia!

Zakończyły się już we mnie wszelkie polemiki teologiczno – kanoniczno – historyczne z rzymskim katolicyzmem, z pan-herezją ekumenizmu, polemiki z fałszywym ekumenicznym prawiesławiem.

Wyczerpało się też wzburzenie związane ze zniewoleniem jakie na całym świecie szykują nam zwykłym ludziom nasi rządzący, wzburzenie z tego iż bez mrugnięcia okiem społeczeństwa całego świata – pod pretekstem fałszywej pandemii – zgodziły się na podeptanie wszelkich konstytucyjnych – zdawało by się nienaruszalnych – wolności.

Wyczerpało się wzburzenie wobec totalnej cenzury i zafałszowania tego co dzieje się w wojnie na Ukrainie – w wojnie którą Ameryka wiedzie perfidnie z Rosją – perfidnie bo prowadzi ją rękami i krwią Ukraińców, a do której to “nasi polscy” władcy na siłę pchają nasz nieszczęsny zaślepiony naród!

Ile razy można wałkować te same tematy, te same zagadnienia, te same sprawy? Mądremu wystarczy niewiele by zobaczyć prawdę – za którą rychło podąży. Głupiemu i do śmierci nie stanie wałkowania argumentów.

Dla mnie nadeszła pora by wyruszać w nową dalszą drogę – tam gdzie internet nie sięga!
Proszę o wasze modlitwy i życzliwą pamięć.

Eliasz